
Jestem absolwentką Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie i specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej dzieci oraz młodzieży. W swojej pracy opieram się na podejściu dostosowanym do anatomii i potrzeb rozwijającego się organizmu- ponieważ dziecko nie jest „małym dorosłym”. Dbam o to, aby terapia była nie tylko skuteczna, ale również atrakcyjna i angażująca, tak aby młodzi pacjenci chętniej uczestniczyli w procesie leczenia i budowali pozytywne skojarzenia z ruchem.
Na co dzień pracuję z młodymi pacjentami zmagającymi się z dolegliwościami narządu ruchu m.in.:
Prowadzę również treningi medyczne dla dorosłych pacjentów bólowych oraz osób, które chcą bezpiecznie wrócić do aktywności fizycznej lub dopiero ją rozpocząć.
Przez 11 lat trenowałam koszykówkę, dlatego dobrze rozumiem wyzwania, emocje i potrzeby osób aktywnych fizycznie oraz pacjentów wracających do sportu po kontuzjach.
Poza pracą jestem aktywna- trenuję siłowo, jeżdżę na rowerze, chodzę na ściankę wspinaczkową, a także spaceruję za miastem z moim psem i gram w planszówki ze znajomymi.