Piotr Sawa

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zdobyłem tytuł magistra fizjoterapii. Moja pasja i zobowiązanie do ciągłego rozwoju zawodowego skierowały mnie na 5-letnie studia w Flanders International College of Osteopathy, gdzie zgłębiałem tajniki osteopatii, poszerzając swoje umiejętności i wiedzę. W trakcie mojej kariery zawodowej miałem okazję uczestniczyć w licznych szkoleniach o światowej renomie, takich jak Fascial Manipulation według Stecco (Manipulacje Powięziowe), PNF (proprioceptive neuromuscular facilitation) oraz Kinesiology Taping, co pozwoliło mi na osiągnięcie wysokiego poziomu ekspertyzy w dziedzinie fizjoterapii.

Specjalizuję się w leczeniu chorób aparatu ruchu, z naciskiem na efektywne eliminowanie bólów kręgosłupa oraz stawów. Moja praktyka skupia się na zapewnieniu pacjentom kompleksowej opieki, obejmującej zarówno przygotowanie do operacji, jak i wspieranie ich w szybkim powrocie do pełnej sprawności. W swojej pracy kieruję się holistycznym podejściem do zdrowia, uwzględniając nie tylko fizyczne aspekty dolegliwości, ale także wewnętrzny stan pacjenta.

Zaangażowanie w pomoc innym oraz głębokie zrozumienie ludzkiego ciała i umysłu to fundamenty, na których opieram swoją praktykę. Dzięki temu jestem w stanie nie tylko efektywnie leczyć, ale także budować trwałe relacje z pacjentami, wspierając ich w drodze do zdrowia i lepszego samopoczucia.

Umów wizytę

Ukończone kursy:

  • FICO  (Flanders international college of osteopathy)
  • PNF  (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation)
  • Manipulacje Powięzi  wg. Stecco (Facial Manipulations)
  • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego
  • Kinesiology Taping
  • Kompleksowe podejście do leczenia stawów skroniowo-żuchwowych czaszki i gardła

Jeśli chcesz poznać opinie innych zadwolonych pacjentów lub zostawić komentarz zapraszamy na :

https://www.znanylekarz.pl/piotr-sawa/fizjoterapeuta/warszawa